Technické informace

Technické informace

LED obrazovky TriCo

Obrazovky prověřené časem. Velké jako billboard, pohyblivé jako film, aktuální jako denní tisk. Umístněte obrazovku na exponované či jinak zajímavé místo a díky brilantním barvám, které vyniknou i za jasného dne přitáhne obrazovka pohledy tisíce lidí.

TriCo obrazovky jsou českou značkou, která prodělala několik let vývoje a testování svých produktů v oblasti LED zobrazovačů. Jejich vývoj, programování, sestavení a servis probíhá v České republice. Nemá ale cenu zastírat, že jsou vyráběny v továrně v Číně. Je to možnost, jak k Vám dostat kvalitní produkty s českou podporou za přijatelné ceny. Ano, můžete sehnat i levnější obrazovku ale zkušenosti si nelze koupit. Přes desetiletí získávané know-how je dnes zárukou pro naše zákazníky. Zárukou toho, že získávají sofistikované systémy skvělé kvality s rozumnou cenou.

TriCo obrazovky se vyrábějí jako modulární řešení v různých velikostech a rozlišeních díky tomu dokážeme vyrobit téměř jakýkoliv rozměr a tvar obrazovky. LED zobrazovačům získáváte také ovládací software, který splňuje široké nároky uživatelů.

K provozu TriCo obrazovek se používá řídící PC nebo tzv. Video procesor pomocí něhož přetvoříte velkoplošnou LED obrazovku v „klasickou" televizi s mnoha analogovými a digitálními vstupy.

Propojení počítače s TriCo obrazovkou je opravdu jednoduché k jeho realizaci je možné použít UTP kabel CAT5 ( nebo vyšší) a to až do 100metrů vzdálenosti počítače. Pokud je nutné použít větší vzdálenost je možné použít optický kabel. Řešení optického kabelu je vhodné i v případě nebezpečí úderu blesku a následného přenesení výboje do ovládacího PC (dochází tak ke galvanickému oddělení obrazovky a řízení) .

TriCo obrazovky lze díky internetu ovládat z jakéhokoliv místa na světě a to včetně několika obrazovek z jednoho místa.

Interiérové LED obrazovky - velikost, barevnost a atraktivita - všude tam kde klasické zobrazovače jako jsou projektory či televizní monitory technicky či v obrazové velikosti zaostávají tam se stávají LED zobrazovače nepostradatelnými. Fantazii se u nás meze nekladou.

Exteriérové LED obrazovky – neomezená velikost i tvar. Tyto obrazovky lze umístit kamkoliv a to z pohledu umístění (dům, střecha, pylon,…..) tak z pohledu lokality a náročnosti na počasí a ostatní vlivy (město, hory, …). Díky vysoké svítivosti mohou být i na přímém slunci. Díky zobrazováním všech reálných barev jsou tím, co právě hledáte.

To co na zobrazovači "poběží" určujete jen vy. Ať už živé video, videoklipy, fotografie nebo cokoliv co lze vyjádřit obrazem či textem nevyjímaje, předpověď počasí, aktuální čas či zprávy. Velké společenské akce - jsou vyhledávány velkým počtem lidí, ale ne každý si na takovéto akci najde to nejlepší místo pro pozorování aktuálního dění. A právě zde pomáhají LED zobrazovače, ať už ve sportu na koncertech nebo výstavních akcích ukázat každému návštěvníkovi každý detail.

Živé video na led zobrazovačích - hlavně při sportovních akcích od fotbalu až po hokej, přes motosport až po vodní sporty všude tam přináší LED zobrazovače dynamiku a zábavu. Divákům neunikne žádný detail a tak v podstatě každý z nich sedí v první řadě. Živá videa lze pak jednoduše prokládat informacemi či reklamními spoty sponzorů což výrazně zvyšuje atraktivitu a zisk každé akce.

TriCo technologie

Celá obrazovka, a je teď jedno jestli interiérová, exteriérová, mantinel či multimediální kostka, je vyráběna ze základních stavebních LED modulů, tyto moduly jsou většinou o velikosti 16 x 8 nebo 16 x 16 pixelů, jejich rozměr pak definuje rozestup jednotlivých pixelů a stává se tak minimálním rozměrem pro skládání obrazovky. Tyto moduly jsou potom zasazovány do segmentů. Jednotlivé segmenty (kabinety) obrazovky jsou vyráběny z hliníkového nebo železného plechu - opatřené povrchovou úpravou, toto řešení je obvyklé zejména pro venkovní a vnitřní obrazovky odolné proti povětrnostním a mechanickým vlivům. Hodí se zejména pro pevné instalace nebo rentalové obrazovky. Celé kabinety (většinou o velikosti zhruba 1m2) poté tvoří celkovou obrazovku, která se instaluje na připravený nosný rám (konstrukci).

Naše obrazovky mohu mít různé technické paramentry s možností širokého využití

 • Nastavení rozlišení v rámci pozorovací vzdálenosti
 • Využití technologie DIP nebo SMD
 • Možnost práce s vysokým rozlišením HD i FULL HD
 • Zobrazování LIVE přenosů
 • Modifikace pro TV přenosy
 • Vlastní SW „TriCo manager"
 • Ovládání obrazovky z jakéhokoliv místa na světě
 • Možnost ozvučení nebo směrového ozvučení LED obrazovky
 • Velmi vysoký vyzařovací úhel
 • Modulový systém pro jakýkoliv tvar a to i nepravidelný
 • ON-LINE ovládání LED obrazovky
 • Možnost kalibrace obrazu
 • Možnost virtuálního zobrazení bodů
 • IP krytí až do IP65
 • Širokospektrální barevné diody
 • Odolnost proti mechanickému poškození
 • Korektura jasu a kontrastu pro nejkvalitnější zobrazení
 • Kvalitní komponenty a součástky pro dlouhou životnost
 • 16,7 mil barev v reálné podobě
 • Možnost upravit pro extrémní teplotní výkyvy

Co všechno lze přehrávat:

Dokumenty (txt), Office dokumenty (doc, rtf, xls), soubory HTM HEML a MHT, Obrázky a fotografie (bmp, jpg, gif, pcxwmf, ico), Mediální soubory (avi, mpg, mpeg, wmv, asf), Video CD soubory (dat), Flashové soubory (swf), Real player soubory (rm), Rychlé informační zprávy, Možnost zobrazení libovolných pozadí včetně obrázků, Možnost vytvoření playlistů řízených časem, Zobrazení aktuálního času (digitálně nebo analogově), Časovače (s přičítáním nebo odčítáním), Zobrazení hracího skóre, Databázová okna ( Access nebo ODVC), Prezentace z Power pointu, Přímé přehrávání DVD a VCD, Video a audio TV, snímání okna jiného softwaru jako je Jackpot či WWW stránka.

Nabízíme ještě víc

ZASLAT DOTAZ


TriCo systems s.r.o.
TriCo systems s.r.o.
Klírova 1919
148 00 Praha 4

GSM: +420 606 223 224
GSM: +420 777 855 543
GSM: +420 608 033 041

frantisek@reklamniobrazovka.cz
info@reklamniobrazovka.cz

Technická podpora:
KASUME.cz